ایردراپ های شیبا اینو خطرناک شدند! توجه کنید که

کلاه برداری جدید در انتظار ایردراپ های شیبا اینو ، در اخبار جدید منتشر شده در سایت یودتودی، جامعه این رمز ارز طرفداران این رمز ارز را از کلاه برداری های ایردراپ های فیک موجود اگاه ساخت.

به خبر مهم رمز ارز شیبا توجه کنید تا در دام این مدل از کلاهبرداری ها نیافتید.

ایردراپ های ارز دیجیتالی شیبا جدیداً خطرناک شدند.
ایردراپ های ارز دیجیتالی شیبا جدیداً خطرناک شدند.

حساب توییتری theshibdream@، طرفدار و فعال جامعه شیبا اینو (SHIB)، از کلاهبرداری جدیدی خبر داده که اعضای جامعه این میم کوین محبوب را از طریق یک ایردراپ NFT (توکن غیرقابل تعویض) نامعتبر هدف قرار داده است.
به گفته theshibdream@، برخی از اعضای جامعه شیبا یک ایردراپ NFT را از منبعی به نام Shibaswapdeployer دریافت کرده‌اند که معتبر نیست. او به جامعه شیبا هشدار داده که آنها نباید این توکن‌های غیرقابل تعویض را باز کنند یا به روش دیگری با آنها تعامل داشته باشند؛ چراکه این توکن‌ها ممکن است حاوی یک کد مخرب باشند و امنیت کیف پول کاربران را به خطر بیاندازند.
حساب theshibdream@ به کاربران هشدار داده که NFTهای دریافتی از Shibaswapdeployer یا هر منبع ناشناخته و نامعتبر دیگری نباید باز شوند، اما باید فوراً آنها را گزارش داد. او همچنین از کاربران شیبا خواسته که در صورت دریافت هرگونه ایردراپ غیرمنتظره هوشیار باشند و هرگز کلید خصوصی خود را با کسی به اشتراک نگذارند.
در همین حال و بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم ردیابی Shibburn، طی ۲۴ ساعت گذشته، به لطف نیروهای مشترک جامعه شیبا، در مجموع ۱۱۰،۸۹۵،۸۸۹ توکن SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده و به اصطلاح، سوزانده شده است

همانطور که میدانید شبکه اجتماعی شیبا SHIBA INU جدیداً راه اندازی شده است و این فرصت را برای افراد سودجو در این زمینه فراهم تر کرده است.

شیبا اینو با توجه به اینکه طرفداران قدری دارد این رمز ارز رقبای سرسختی هم دارد که در این رابطه باید تحقیقات بیشتری را انجام بدهید.

به چت کریپتویی در تلگرام بروید.

منبعhttps://u.today

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا