Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 8 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بیت کوین را چطور رایگان بدست اورم؟ - turboplaycrypto

بیت کوین را چطور رایگان بدست اورم؟

اگر شما هم یک تازه کار ویا مبتدی در زمینه رمزارز ها هستید حتما تا الان برایتان سوال شده که رمز ارز بیت کوین BTCا چطور رایگان بدست اورم؟


قبل از هر چیزی تا یادم نرفته ، تیم ما برای شما کاربران کریپتوی یک جایزه دوج کوینی هم گذاشته است که میتوانید شما با خواندن  شرایط دریافت دو ج کوین هدیه  ان را دریافت نمایید.
اما انچه را که باید برای شروع به کار و دریافت بیت کوین رایگان بدانید.خلاصه وار رد میشیم.
اول از همه شما باید یک کیف پول معتبر نصب کنید ،کیف های پول زیادی امروزه بوجود امده اند که تیم ما بهترین کیف را به شما معرفی کرده است.
شما کیف پول تراست والت را باید نصب کنید ،البته فرقی ندارد از کیف پول های دیگری هم مانند کوینومی ، پایر و..میتوانید استفاده کنید.اما در این روشی که تیم توربو پلی به شما معرفی کرده است با کیف پول تراست والت راحت تر و اطمینانی تر خواهد بود.
فقط یادتان باشد این کیف پول وقتی که نصب کردین دوازده کلمه متفاوت به شما میدهد که حتما در یک برگه یادداشت کنید.و مراقب باشید که این دوازده کلمه که کلمات بازیابی کیف پول تان است اگر بدست هر شخصی بیافتد میتواند به کیف پولتان دسترسی پیدا کند.
نکته بعدی در یک صرافی باید ثبت نام داشته باشید تا وقتی که رمزارزی را بخواهید به پول تومانی تبدیل کنید در صرافی تبدیل کنید.مرحله بعدی باید در سایت های که ما در بازار توربو پلی کریپتو به شما معرفی کرده ایم را ثبت نام کنید.

نکته بعدی ثبت نام در  سایت فاست که برای انتقال رمزارز های که بصورت رایگان کسب میکنید لازم میشود.فاست پی یک سایت استخراج بیت کوین  نیست بلکه سایت های زیادی را به شما معرفی کرده است که میشود بیت کوین کسب کرد.اما ببینید در هیچ سایتی روش دقیقی را برای اینکه شما بیت کوین رایگان کسب کنید معرفی نکرده است.اما در این روشی که ما به شما معرفی کرده ایم نه نصب برنامه و بازی است.و نه اموزش استخراج و ماین کردن بیت کوین.
در این روش که تیم ما با تحقیقات چند ساله و طی تجربه کسب کرده است شما بصورت کاملا واقعی رمزارز رایگان کسب خواهید کرد.
فقط باید کمی حوصله بخرج دهید و واقعاً پایه واسه انجام کار باشید.البته اینم بگم که شما قرار نیست با یک سری سایت های کار کنید که تبلیغاتشان مزاحم شما باشد.توربو پلی محبوب ترین سایت ها را برایتان معرفی کرده است که خبری از تبلیغ نیست.این مورد را هم در اخر مطلب اضافه میکنم که واقعاً شروع کنید به کسب رمزارز تا عقب تر نیافتد.و در هر سایتی که ثبت نام کنید نام کاربری و پسورد هایتان رایادداشت کنید.
اگر شما هم تجربیاتی دارید در این زمینه با ثبت نظر به اشتراک بگزارید با همه دوستان فعال در زمینه رمزارز.از دیدگاه شما بیت کوین را چطور رایگان بدست اورم؟ اگر اطلاعات مفیدی دارید کامنت کنید.

💎معرفی سه سایت کسب بیت کوین رایگان💎

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"