Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
رمز ارز چیست ؟ بهترین جا برای کسب رمزارز رایگان - turboplaycrypto

رمز ارز چیست ؟ بهترین جا برای کسب رمزارز رایگان

قبل از اینکه درمورد اینکه رمز ارز چیست توضیح بدیم شما میتوانید جهت کسب رمز ارز رایگان وارد بازار توربو پلی کریپتو شود البته اینم اضاف کنم که داخل این بازار ترفند های جالب تحلیلی قابل قبولی را هم میتوانید دنبال کنید و کلی تجربیات مفیدی در زمینه رمز ارزها کسب کنید.
اگر کمی از گذشته پول صحبت کنیم درک بهتری را از رمز ارز ها خواهید کرد .پول از گذشته صرفاً جهت انتقال دارایی ها قابل استفاده بوده است و کلیت این ابزار در جهت انتقال ارزش یک کالا یا یک خدمات استفاده میشد.
اما با گذشت زمان و ورود فناوری های بروزتر پول قدیم که فقط برای انتقال دارایی ها و ارزش یک شئ کارایی داشت امروزه علاوه بر اینکه در راس اقتصاد کشور های دنیا قرار دارد از پول استفاده های دیگری هم مانند سرمایه گذاری ، فروش و خرید، معامله، وام و…میشود.
پول فیزیکی جدا از همه کاربردهایش از قدیم تا الان بشد تغییر کرده مثلاً قدیم پول سکه ای بود اما الان پول کاغذی یا همان اسکناس است.
تمام این موارد بکنار برخی از پول های رایج هر دولت و حکومتی طبق سیاست های ان کشور از قدیم تا کنون قیمت ان نوسان داشته است.
با تمام این توضیحاتی که برای پول فیزیکی دادیم پول مجازی یا همان رمز ارز ها هم دقیقاً نوعی از پول بشمار می ایند.

اگر تعریف کلی از رمز ارز چیست کنیم میشه گفت: رمز ارز ها پول های غیر فیزیکی هستند که قابل چاپ شدن نیستند این پول های مجازی از الگوریتم های رمز نگاری شده در جهت انتقال دارایی ها استفاده می کنند.اما یکسری تفاوتها و وجه تشابه های در بین رمز ارزها و پول های فیزیکی بوده که در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد.

تفاوت پول های فیات با رمز ارز ها

به پول های فیات همان پول های دولتی مختص هر کشور را پول فیات می نامند. مهمترین فرقی که پول های فیات با پول های دیجیتالی دارند فیزیکی بودنشان است به درستی میتوانید واحد های پولی هر کشور دنیا را بصورت فیزیکی لمس کنید مانند دلار آمریکا اما رمز ارز ها دیگر قابل چاپ فیزیکی نیستند.تفاوت پول های فیات با رمز ارز ها

رمز ارزها هم تمام ویژگی های یک پول فیزیکی را دارند زیرا با داغ تر شدن این پول های مجازی امروزه نوعی پول بحساب می آیند.

اما قابلیت های ارزشمند تری را پول های رمز نگاری شده دارند که آنها را متمایز میکند از پول های فیات.این پول های دیجیتالی قابل انتقال به سراسر دنیا هستند فرض کنید شما میخواهید برای شخصی در کشوری دیگر پولی را ارسال کنید اگر بخواهید از طریق نهاد های دولتی مانند بانک ها صرافی ها اقدام به ارسال پول کنید مطمئنن کلافه خواهید شد.تفاوت پول های فیات با رمز ارز ها

پول های دیجیتالی این فرایند انتقال پول را به کشوری دیگر را فقط در چند ثانیه انجام میدهند.بدون واسطه بودن و ناشناس بودن تراکنش در رمزارزها یکی دیگر از ویژگی های متفاوت با پول های دولتی خواهد بود.

اکثر رمزارزها غیرمتمرکز بوده یعنی تحت نظارت و کنترل دولتی خاص نیستند درحالی که پول های فیات هر دولت تحت کنترل ان دولت میباشد.تفاوت پول های فیات با رمز ارز ها

غیر قابل برگشت بودن تراکنش ها در رمزارز ها.فرض کنید شما پولی را اشتباهی به شماره حساب شخصی دیگری انتقال داده اید برای حل این مشکل اگر به بانک تان بروید پول تان را برگشت خواهند داد.

اما چونکه رمز ارز ها غیر متمرکز هستند اگر رمز ارزی را اشتباهی به آدرسی کیف پول دیگری ارسال کنید دیگر قابل برگشت نخواهد بود رمزارزها.

بنابراین این تفاوت های اصلی بین پول های فیزیکی و غیر فیزیکی وجود دارد. 

اگر شما هم بدنبال اینکه حرفه ای از بازار کریپتوکارنسی سود ببرید از طریق همین سایت ما را دنبال کنید سوالات تان را کامنت کنید خودتان را محک بزنید روشها و تکنیک های بازار توربو پلی کریپتو را دنبال کنید تا به یک تریدر توربو حرفه ای تبدیل شوید.

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"