قوانین جدید ارزهای دیجیتالی در اروپا راه اندازی میشود

به گزارش سایت خبری کوین دسک قوانین جدید ارزهای دیجیتالی در اروپا تحت عنوان میکا mica راه اندازی میشود.اتحادیه اروپا مقررات جامعی برای ارزهای دیجیتالی به نام میکا راه اندازی کرده است.هدف از ایجاد قوانین میکا شفاف سازی و پر کردن شکاف بین رمز ارزها و اقتصاد واقعی است.

قوانین و مقررات ارزهای دیجیتالی در اروپا
مقررات ارزهای دیجیتالی در اروپا

این اقدام اتحادیه اروپا میتواند سلطه دلار آمریکا را در بازارهای دیجیتالی به چالش بکشد و یورو را بعنوان جایگزینی برای دلار انتخاب کند.

میکا الزام می کند که استیبل کوین ها باید مانند پول های الکترونیکی عمل کنند و از این طریق حمایت از مصرف کننده ها و رقابت کننده ها را تقویت کند درحالی که ب خی از جنبه های میکا محافظه کارانه هست. این مقررات میتواند به ایجاد شغل و رقابت پذیری اقتصادی کمک کند.

از این رو ایالات متحده آمریکا برای اینکه از این فضای پرشتاب جا نماند باید نسبت به قوانین خود در برابر ارزهای دیجیتالی واکنش نشان بدهد. قوانین جدید ارزهای دیجیتالی در اروپا طبق گزارش سایت خبری کوین دسک تحت عنوان میکا برای شفاف سازی در این زمینه و همچنین حذف شکاف بین ارزهای دیجیتالی و اقتصاد واقعی راه اندازی شده است.

در پایان این خبرکوتاه باید گفت که در اینده یا حتی الان  ارزهای دیجیتالی نیاز به خط مشی ها خواهند داشت از این جهت امریکا و اروپا و کشورهای که از این فناوری استفاده میکنند باید با ایجاد مقررات جامع برای رمز ارزها از ناامنی در این زمینه پیشگیری کنند.

V0.01EC

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا