سایت توربو پلی بهترین جا برای کسب دلار رایگان❗


این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه درامد دلاری از سایت توربو پلی است .اگر بدنبال کسب دلار رایگان از سایت تبلیغاتی توربو پلی کریپتو هستید با این مطلب همراه شوید.

همانطور که میدانید در سایت توربو پلی کریپتو میتوانید به روش های مختلفی دلار یا همان رمز ارز تتر USDT کسب کنید.

روشی که میتوانید کسب دلار رایگان داشته باشید ، و توربو پلی هم برای کاربرانش بعنوان یک کار اینترنتی در نظر گرفته است.دیدن تبلیغات و حل کردن کپچای است.

در کل شما با ثبت کردن تکنیک های کریپتوی تان در بخش نظرات مطالب همین سایت هم میتوانید از یک تا پنج دوج کوین هدیه  دریافت کنید. این روش مرسوم ترین روشها برای کسب رمز ارز از بازار توربو پلی کریپتو هست.

انچه را که برای درامد زایی دلاری از سایت توربو پلی لازم دارید.


سایت توربو پلی کریپتو یک سایت علمی کریپتوی هست و برای اینکه شما بتوانید درامد دلاری داشته باشید تیم توربو پلی بهترین سایت های تبلیغاتی علمی را به شما معرفی کرده است.که با ثبت نام در انها  میتوانید از تبلیغات شان بازدید کنید یا کپچای ان سایت ها را حل کنید و درامد خوبی را کسب کنید.البته از آنجا که صنعت کریپتو روش های گوناگونی برای رسیدن به ثروت دارد شما از طریق همین سایت میتوانید تحلیل و ابزار های آن را فرا بگیرید و در معاملات استفاده کنید.در کل ابتدا اگر شخصی تازه وارد هستید باید دانش کریپتوی تان را تقویت کنید.

اما قبل از اینکه درامد زایی دلاری داشته باشید به موارد زیر احتیاج دارید.از انجا که پولی که به شما از این سایت ها میرسد بصورت ارز دیجیتالی هستش لازم دارید به تبدیل انها به تومان و قابل برداشت شدن.

۱-کیف پول تراست والت

باکلیک روی دکمه نصب کنید🔄

شما برای جمع اوری و نگهداری درامدی که از سایت ها بدست می اورید به کیف پول معتبری نیاز دارید ، کیف های زیادی و معتبری از جمله کیف پول تراست والت ، کیف پول پایر،کیف پول کینومی و….که تیم توربو پلی به شما بهترین و معتبر ترین کیف پول که تراست والت است را پیشنهاد می دهد.

کار کردن با این کیف پول بسیار اسان است کافیه در حد نحوه واریز و برداشت ارز  از این کیف پول را یاد بگیرید.

۲-ثبت نام در سایت فاست پی.

❌جهت ثبت نام در سایت فاست پی روی دکمه زیر کلیک کنید🔄

سایت  فاست پی یک سایت مادر است که کاملا معتبر است.این سایت با ارائه چندین هزار سایت تبلیغاتی یکی از بهترین سایت ها برای انتقال درامد تان از سایت ها به کیف پول تان است.

در واقع شما بیشتر سایت ها که ارز رایگان می دهند فقط انتقال به سایت فاست پی می دهند و در فاست پی میتوانید رمز ارز هایتان را تبدیل به تتر یا همان دلار کنید.یا هر ارزی که میخواهید.

در این سایتم کافیه نحوه واریز و نحوه برداشت و نحوه تبدیل ارز ها را یاد بگیرید.

۳-ثبت نام در صرافی های معتبر.

جهت ثبت نام در صرافی نوبیتکس دکمه را بفشارید.🔄

برای اینکه دلار یا رمز ارز های که در کیف پول تان دارید را به پول تومانی تبدیل کنید نیاز دارید به ثبت نام در یک صرافی ارز های دیجیتالی معتبر که رمز ارز هایتان را به تومان تبدیل کند و به کارت بانکی تان واریز کند.

بعنوان مثال ما صرافی نوبیتکس یکی از بهترین صرافی های در حال حاضر میباشد.این صرافی با داشتن دو هزار کاربر فعال در سطح کشور جزو پنج صرافی برتر در کشور میباشد.پیشنهاد تیم توربوپلی برای برداشتن درامدی که از سایت های تبلیغاتی بدست می اورید صرافی نوبیتکس است.در این صرافی هم فقط لازمه نحوه واریز و برداشت رمز ارز را یاد بگیرید.

مواردی را که باید در هر مرحله رعایت کنید.


توجه کنید که در هر سایتی که ثبت نام می کنید ، پسورد ها و جمیل تان را در یک برگه بنویسید. چونکه اگر پسوردهایتان را نداشته باشید به حساب تان در ان سایت دسترسی نخواهید داشت.

دومین موردی که  تیم توربو پلی به شما پیشنهاد می دهد برای کسب دلار رایگان بهتر و اسان تر از مرور گر  brave استفاده کنید.

برای وارد شدن به سایت ها نیازی و فیلتر شکن نیست ، مگر اینکه مشکلی در هر سایتی بوجود اید که نیاز به فیلتر شکن شود. که در صفحه اضافه کاری دلاری سایت توربو پلی قسمت جدید ترین خبرها به شما اطلاع داده خواهد شد.

کسب دلار رایگان و داشتن درامد دلاری بسیار اسان است در سایت توربو پلی کافیه مراحل را به درستی انجام دهید.و یکم صبور باشید

مراحل کسب درامداز سایت های فاست بدین صورت است.

 

اول پس از اینکه وارد صفحه اضافه کاری دلاری سایت توربو پلی شوید.

۱- سایت ها بشوید و در سایت ها ثبت نام کنید و شروع به بازدید از تبلیغات شان کنید.یا اگر کپچایی را داشت حل کنید و درامد کسب کنید.

۲-دوم در سایت فاست پی ثبت نام کنید تا درامدی که کسب کرده اید را به فاست پی واریز کنید و انجا همه موجودی درامدی تان را جمع کنید و به یک ارز یا دلار تبدیل کنید.توجه کنید رمز ارز ترون یکی از بهترین رمز ارز هاست برای انتقال، زیرا کارمزد کمی دارد  و زود تر به کیف پول تان انتقال داده میشود.

۳-سوم کیف پول تراست والت را از فروشگاه پلی نصب کنید و موجودی که در سایت فاست پی دارید را به کیف پول تراست والت انتقال بدهید.

۴-در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنید و موجودی که در کیف پول تراست والت دارید را به این صرافی انتقال بدهید تا به تومان تبدیل شود و به کارت بانکی شما واریز شود.

کاربران گرامی شما در چهار مرحله میتوانید کسب دلار رایگان از سایت توربو پلی داشته باشید.

💎معرفی سه سایت کسب بیت کوین رایگان

💎ماینینگ چیست ؟ انواع ماینر را بشناسید.

💎سه کشور مخالف با رمز ارز ها و بیت کوین را بشناسید!

درامد دلاری با توربو پلی کریپتو . turboplay..crypto 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *