viefaucet یک سایت کسب رمزارز رایگان

viefaucet یکی دیگر از سایت های است که رایگان به شما رمز ارز میدهد شما در سایت viefaucet میتوانیدثبت نام کنید و حساب خودتان را بسازید و با انجام وظایف این سایت ساتوشی رایگان واقعی بدست اورید.

نحوه کسب رمز ارز از سایت

اگر الان در این سایتم ثبت نام کرده اید میتوانید با کلیک بر روی منوی سایت و رفتن به گذینه های که در تصویر زیر مشاهده میکنید ساتوشی جمع کنید.این سایت در اصل به شما کوین میدهد و جالبی اش در اینجاست که با بالا و پایین شدن بیت کوین ارزش کوینی که میدهد متفاوت خواهد بود.

روش کسب درامد از این سایت متکی به حل کپچای که میدهد میباشد که بسیار راحت و اسان میباشد.مثلاًبا انتخاب گذینه فاست که در تصویر بالا هم علامت زده ام میتوانید کپچای ان را حل کنید و کوین رایگان کسب کنید به تصویر زیر نگاه کنید دقیقاً دور کپچای خط کشیده شده است.

نحوه برداشت از سایت viefaucet .com 

این سایتم یکی از هزاران سایت فاست پی میباشد کلیه انتقالی های این سایت به سایت اصلی فاست پی میباشد.شفافیت و معتبر بودن این سایت در این میباشد که اگر با سایت وای فاست حتی ۲۰ساتوشی هم کسب کنید در لحظه قابل برداشت است.پس قبل از برداشت ساتوشی از این سایت به یک حساب فاست پی هم لازم دارید تا ساتوشی هایتان را از این سایت به حساب فاست پی خود انتقال بدهید و به حد قابل توجهی که رسید انتقال به کیف پول اصلی تان بدهید.البته اینم اضاف کنم که رمز ارز های به جز بیت کوین در این سایت وجود دارد که میتوانید ساتوشی های که کسب کرده اید را به آنها تبدیل کنید و انتقال بدهید.

ایا برای کسب ساتوشی از سایت وای فاست فیلتر شکن لازم است؟

در حال حاضر این سایت به فیلتر شکن و تغییر ای پی احتیاج ندارد با هر ای پی میشود از این سایت رمزارز بدست آورد.لبته سایت های دیگری هم مانند سایت  crypto win هستند که به فیلتر شکن احتیاج ندارند.

ضمنناًجهت اینکه بهتر و راحت تر بتوانید با این سایت کار کنید مرور گر براو را برای باز کردن سایت انتخاب کنید.و چنانچه از این سایت سر در نیاوردین با یک مترجم افزار معنی کنید نکات داخل سایت را.

به بازار توربو پلی کریپتو بروید و از کلی روشهای کسب رمز ارز رایگان دیدن کنید البته از تکنیک های که در این بازار وجود دارد استفاده کنید.اگر شما هم روش خاص خودتان را جهت کسب رمز ارز رایگان دارید حتما در کامنت ها مطرح کنید تا بقیه دوستان استفاده کنند.

سودمند باشید..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا