Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
جدیدترین اخبار از آرتور هیز مدیر سابق بیت مکس - turboplaycrypto

جدیدترین اخبار از آرتور هیز مدیر سابق بیت مکس

جدیدترین اخبار از آرتور هیز مدیر بیت مکس.آرتور هیز، مدیرعامل پیشین صرافی بیت‌مکس، پیش‌بینی قابل‌توجهی برای دنیای مالی دارد که از نظر او تا حد زیادی دنیای مالی را تکان می‌دهد. هیز ادعا می‌کند که نزول اخیر در ارزش بیت‌کوین تنها یک ضربه به صنعت ارزهای دیجیتال نیست، بلکه هشداری از یک بحران مالی قریب الوقوع است. ادعای او بر تداخل پیچیده‌‌ای از سیاست‌های مالی، پویایی بازار و تنش‌های ژئوپلیتیکی استوار است.

آرتور هیز بحران مالی ناشی از رکود بیت کوین را پیش بینی می‌کند و آن را نشانه‌ای از مسائل اقتصادی عمیق‌تر می‌داند.
همچنین از نظر هیز اشاره‌های جروم پاول به کاهش نرخ بهره در سال ۲۰۲۴ باعث گمانه‌زنی‌های بازار شده است، اما اقدامات مشخصی وجود ندارد و منجر به قطع ارتباط بین حرف و عمل می‌شود.

به‌صورت کلی مدیرعامل پیشین صرافی بیت‌مکس تاکید می‌کند که رکود و سقوط بیت‌کوین باعث ایجاد یک بحران مالی می‌شود شما چی فکر میکنید؟

بطور کلی هر انچه را که در ذهن تان در مورد جهان کریپتو وجود دارد به مرور زمان پاسخ داده خواهد شد و اینگونه باید گفت که هنوز رمزارزها بطور کلی در جهان شناخته شده نیستند و هنوز بطور قطعی معلوم نیست جهان چه تصمیمی خواهد گرفت دربرابر ارزهای دیجیتالی.

از اینکه به این خبر کوتاه که مربوط به جدیدترین اخبار از آرتور هیز مدیر سابق بیت مکس بود توجه کردید متشکریم.

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"