Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 8 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ریزش امروز الت کوین ها - turboplaycrypto

ریزش امروز الت کوین ها

ریزش امروز الت کوین ها پس از ریزش بیت کوین 

الت کوین ها ریزش کردند!
الت کوین ها ریزش کردند!

در فهرست 50 ارز برتر بازار، هیچ کدام از نمادها امروز مثبت نیستند و تمام آن ها کاهش قیمت داشته اند. بیشترین کاهش قیمت را آربیتروم با افت 13 درصدی داشته و گراف با افت 10 درصدی در رده دوم است.

استکس،  فانتوم FTM و آوی هم 9 درصد افت داشته اند و دسنترالند، لیدو دائو، آوالانچ، الگوراند، آپتوس و سولانا نمادهای منفی 8 درصدی امروز هستند.

در مقیاس هفتگی همچنان وضعیت اکثر نمادها خوب است و آربیتروم با رشد 32 درصدی همچنان در صدر پربازده ترین نمادها قرار دارد. OKB و اینترنت کامپیوتر با رشد 23 درصدی دیگر نمادهای پربازده این هفته بوده اند و راکت پول هم که 21 درصد رشد هفتگی داشته، توانسته خودش را وارد فهرست 50 ارز برتر بازار کند و هم اکنون در رده پنجاهم این جدول ایستاده است.

طی مدت یک هفته گذشته استکس با افت 15 درصدی بیشترین کاهش قیمت را داشته و کوانت و EOS با کاهش قیمت 6 درصدی در رده بعدی قرار گرفته اند.

ریزش امروز الت کوین ها باری دیگر فرصت های خرید را برای تریدر ها بوجود آورد.

و اما بیت کوین به عنوان لیدر بازار ارزهای دیجیتال امروز بیش از 2 درصد کاهش قیمت داشته و حالا می توان گفت که نه تنها کانال 30 هزار دلار را قطعا از دست داده، بلکه ممکن است طی امروز و فردا کانال 29 هزار دلار را هم از دست بدهد.

در چت کریپتویی در تلگرام وارد شوید و نابغه شوید !

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"