Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خبرهای مربوط به ریپل - turboplaycrypto

خبرهای مربوط به ریپل

خبرهای مربوط به ریپل در ماه فوریه۲۰۲۴. رمز ارز ریپل XRP در حال ساختن الگوی فنجان و دسته است که اگر دسته این الگو بدرستی شکل بگیرد قیمت XRP میتواند به بالای 10دلار صعود کند.

ریپل در حال ساخت بزرگترین الگوی فنجان و دسته است.
ریپل در حال ساخت بزرگترین الگوی فنجان و دسته است.

تحلیلگران انتقاد کردند که این بزرگترین الگوی فنجان و دسته است که تا کنون در بازار رمز ارز ها تشکیل شده است با وجود اینکه قیمت الان XRP کاهش یافته و به 0.5دلار رسیده است احتمالا کف دسته فنجان این قیمت خواهد بود.

ژاپن در پی استفاده از XRP
ژاپن در پی استفاده از XRP

ژاپن در پی اعلامیه ای از استفاده XRP در بانک های ژاپن در سال ۲۰۲۴خبر داد.

بریکس جایگزین بهتری بجای دلار پیدا می کند!
بریکس جایگزین بهتری بجای دلار پیدا می کند!

در خبرهای مربوط به ریپل امده است که بریکس احتمالا از XRP بجای دلار استفاده کند. ارز بریکس با پشتوانه طلاست و XRP میتواند بعنوان پل برای این ارز کاربرد داشته باشد.

ناگفته نماند که بریکس را چین سال ۲۰۲۴ رهبری خواهد کرد.

ریپل سالهاست که در پی دعوای حقوقی با کمیسیون بورس اوراق بهادار بالاخره اوراق بهادار نبودن XRP را ثابت می کند. برخی از کارشناس حوزه کریپتو بر این باور هستند که پیروزی ریپل میتواند پیروزی کل بازار کریپتو کارنسی باشد این در حالی است که تا کنون کمیسیون تلاش های بسیاری را انجام داده تا ریپل را محکوم کند که XRP اوراق بهادار است اما هنوز تلاش اقای گرجنسلر رئیس کمیسیون بی حاصل مانده است.

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"