Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/udjgbqds/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
چگونه نات کوین استخراج کنیم؟ اخبار جدید نات کوین - turboplaycrypto

چگونه نات کوین استخراج کنیم؟ اخبار جدید نات کوین

چگونه نات کوین استخراج کنیم؟ در مقاله قبلی نات کوین به زبان ساده را معرفی کردیم در اینجا قصد داریم بطور کامل نحوه استخراج نات کوین را برایتان بشکافیم پس اگر علاقمند به بازی تلگرامی ناتکوین هستید همین مطلب زیر را دنبال کنید👇👇

What you read in this article:

👈اموزش استخراج نات کوین در تلگرام

اخبار جدید نات کوین

اگر مقالات مهم بالا را مطالعه کنید خواهید دید که بدست آوردن نات کوین راحت هست اما باید دانست که اخبار جدید نات کوین را هم مدنظر قرار داد تا اطلاع کافی از اینده نزدیک این پروژه بدست اورید.

کانال بازی تلگرامی نات کوین (Notcoin) ساعاتی قبل عرضه توکن این بازی را تأیید کرد. در اطلاعیه نات کوین، اقتصاد این توکن در آینده و سازوکار توزیع آن بین کاربران نیز تا حدودی توضیح داده شده است.

به گزارش ارزدیجیتال، کانال اطلاع‌رسانی رسمی نات کوین در تلگرام، صبح امروز به‌صورت ضمنی عرضه توکن این بازی در آینده را تأیید کرد.

در متن اطلاعیه نات کوین آمده است:

توکن NOT طی هفته‌های آینده مینت (عرضه روی بلاکچین) می‌شود. خبری از پیش‌فروش و این‌جور مزخرفات نیست. حالا قیمت نات کوین بعد از لیست‌شدن در صرافی‌ها را حدس بزنید. [برای توزیع توکن بین کاربران] موجودی هر کاربر در الویت است. البته لیگی که در آن حضور دارید، دوستانی که دعوت کرده‌اید و فعالیت‌تان در بازی هم اهمیت دارد.

تیم نات کوین درباره اقتصاد این توکن در آینده نیز توضیحات مختصری داده و گفته است بعد از عرضه ارز دیجیتال نات کوین روی بلاکچین دیگر توکن جدید به گردش اضافه نشده و توکن‌های باقی‌مانده نیز به مرور سوزانده می‌شود. البته در اطلاعیه نات کوین آمده است که فرایند استخراج این از دیجیتال در آینده به‌نوعی از طریق استخرها ادامه خواهد داشت و توضیح دقیق‌تری در این زمینه ارائه نکرده است.

در پایان اطلاعیه نیز گفته شده است که «ربات‌ها در پایان بازی از بین خواهند رفت» و دقیقاً مشخص نیست منظور تیم نات کوین از ربات‌ها، افرادی است که به‌نوعی بازی را دور می‌زنند یا ربات‌هایی که خود بازی به کاربران ارائه می‌کند تا در ساعت‌های نبود بازیکن برایش سکه جمع کنند.

Your comment submitted.

Leave a Reply.

Your phone number will not be published.

trade futurses"click"